Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: МОЗ допомагатиме знайти роботу внутрішньо переміщеним медикам

  • 509
Михайло Радуцький: МОЗ допомагатиме знайти роботу внутрішньо переміщеним медикам

МОЗ запроваджує проєкт «Портал вакансій медичних працівників» на офіційному сайті – там медики, які через війну переїхали до безпечніших регіонів України, зможуть побачити наявні вакансії та працевлаштуватись.

Про це повідомив очільник медичного комітету парламенту, народний депутат від «Слуги Народу» Михайло Радуцький.

«З початку війни тисячі медиків разом з родинам виїхали до безпечніших регіонів країни. МОЗ збирає інформацію про кадрові потреби у медзакладах через систему MedData. У той же час отримую сигнали від лікарів, що вони не завжди знають про наявність вакансій. Не можуть знайти варіанти працевлаштування. Тому, на мою думку, потрібно зробити процес пошуку роботи централізованим та зручним», – додав він.

Михайло Радуцький зазначив, що на період воєнного стану процедура працевлаштування медиків у місцях тимчасового проживання максимально спрощена. Формально медичні працівники залишаються працювати за основним місцем роботи, фактично – облік робочого часу відбувається вже у новому закладі, тут же виплачується зарплата.

«У відповідь на моє депутатське звернення МОЗ повідомило, що станом на кінець травня зареєстровано 2433 внутрішньо переміщених медичних працівника. З них – 1376 лікарів, 739 – середній медичний персонал, 318 санітарних та технічних працівників. Найбільше медиків-переселенців працевлаштували у Дніпропетровській (376), Львівській (308) та Полтавській (290) областях», – розповів очільник профільного комітету.

Він також додав, що наразі у Нацраді з відновлення України працюють над планом відбудови медичної інфраструктури. Але відремонтовані старі чи збудовані нові лікарні будуть ефективно працювати та надавати якісні послуги лише тоді, коли буде в наявності кваліфікований персонал.

«Для нас вкрай важливо зберегти у професії максимальну кількість медиків-переселенців, а також повернути працівників до медзакладів на деокупованих територіях», – підсумував Михайло Радуцький

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy