Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: медичний канабіс – це знеболення для онкохворих дітей

  • 4891
Михайло Радуцький: медичний канабіс – це знеболення для онкохворих дітей

Парламент має намір виключити медичний канабіс з реєстру наркотичних речовин і внести його до реєстру жорстко контрольованих речовин. Про це на брифінгу під час засідання фракції «Слуга Народу» заявив голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Призначення ліків на основі медичного канабісу вноситимуться до електронного реєстру виключно за підписом лікаря. У контролюючих органів буде доступ до системі е-health, щоб порівняти діагноз з ліками, які виписав лікар, та продали в аптеці. Підробити електронну довідку неможливо», – відзначив Радуцький.

За його словами, в законі чітко прописані вимоги до контролю над обігом медичного канабісу, за приклад взяли досвід США, Канади та країн ЄС. Зокрема йдеться про відеоспостереження вирощування канабісу, облаштування GPS-контролю над продукцією та контроль готових ліків.

«Ми не можемо ставити під загрозу життя 2 млн хворих. Це знеболення для онкохворих, дітей з епілепсією, військових з контузією та тих, хто має фантомні болі після ампутації. Це світова медична практика», – засвідчив голова комітету.

Він заявив, що за підрахунками канадських фахівців, вироблені в Україні ліки на основі медичного канабісу коштуватимуть 10-12 доларів у той час, як зараз їх купують у сотні разів дорожче.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy