Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: Медпослуги мають надаватися безперервно у випадку екстрених відключень електроенергії

  • 75
Михайло Радуцький: Медпослуги мають надаватися безперервно у випадку екстрених відключень електроенергії

В умовах щоденних ворожих обстрілів енергетичної інфраструктури вкрай важливо забезпечити медичні заклади обладнанням для безперебійного живлення, адже йдеться про життя пацієнтів. Наразі в кожному медзакладі, що законтрактований із НСЗУ, встановлені резервні джерела живлення, які починають працювати автоматично у випадку екстрених відключень.

Про це повідомив голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Михайло Радуцький.

За його словами, наразі медичні заклади забезпечені понад 11 тис. генераторами, у більш ніж 60 закладах працюють сонячні станції з панелями, які накопичують електроенергію.

Крім того, уточнив парламентар, частина лікарень мають власні свердловини, котельні на твердому паливі та станції Starlink. 65 лікарень є повністю автономними щодо опалення, води та зв’язку.

«Україна продовжує жити в умовах щоденних ворожих обстрілів енергетичної інфраструктури. Мета країни-агресора – створити умови для блекауту, щоб залякати українців. Команда Президента Володимира Зеленського разом із міжнародними партнерами робить все можливе, щоб медичні заклади були забезпечені обладнанням для безперебійного живлення», – підсумував очільник медичного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy