Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: Ліки з медичним канабісом допоможуть мільйонам пацієнтів, зокрема і військовим

  • 356
Михайло Радуцький: Ліки з медичним канабісом допоможуть мільйонам пацієнтів, зокрема і військовим

Після закінчення війни в Україні буде ще більше людей, яким вкрай необхідні препарати з медичним канабісом. Зокрема, вони потрібні будуть пораненим, захисникам із ПТСР.

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу», голова парламентського Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Верховна Рада готується розглянути відповідний законопроєкт у першому читанні, у якому містяться жорсткі норми щодо контролю за відповідними препаратами.

«На сьогодні в Україні понад два мільйони людей, яким вкрай необхідні препарати з медичним канабісом. Ми усвідомлюємо, що таких людей буде ще більше після закінчення війни. Депутати майже щодня отримують звернення від військових лікарів, від онкохворих, від хворих на хворобу Альцгеймера або епілепсію із проханням ухвалити закон. Я сподіваюся, що все ж деякі депутати відійдуть від популізму й підтримають документ у першому читанні», – зазначив політик.

Він додав, що до другого читання законопроєкт можна буде вдосконалити поправками, якщо будуть виявлені якісь недоліки.

«Ми не маємо права позбавляти громадян України можливості отримати якісну медичну допомогу. Наш законопроєкт фактично повторює багато європейських норм щодо використання медичного канабісу з науковою та промисловою метою. Що ж стосується питання контролю препаратів, то тут навіть колеги з європейських парламентів кажуть, що в Україні пропонуються набагато жорсткіші правила, ніж в ЄС чи США», – сказав народний депутат.

Він наголосив, що медичний канабіс – це виключно ліки, вироблені на фармацевтичних підприємствах, де є жорсткий контроль якості, дії та вмісту препаратів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy