Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Радуцький: Бюджет медицини на 2022 рік – безпрецедентно високий

  • 10917
Михайло Радуцький: Бюджет медицини на 2022 рік – безпрецедентно високий

Затверджений парламентом Державний бюджет на 2022 рік передбачає виділення на систему охорони здоров’я України близько 200 млрд грн, що безпрецедентно для вітчизняної медицини за всю історію незалежності. Про це на брифінгу заявив очільник Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування від «Слуги Народу» Михайло Радуцький.

«Не випадково 20% часу свого виступу у посланні Президент приділив медицині. З того, що держава могла собі дозволит, і те, що закладено в бюджет, я вважаю, це – перемога системи охорони здоров’я. Бюджет дійсно збалансований і дійсно історичний для системи охорони здоров’я», – сказав він.

За його словами, державний бюджет на 2022 рік передбачає підвищення зарплат медикам: оплата праці лікарів буде від 20 тис. грн, а медсестр – від 13,5 тис. грн.

«Завдяки ухваленню законопроєкту №5600 закладено навіть додаткові кошти – ще 2 млрд грн – на медичні професії, які не є лікарськими чи не є медсестринськими. Це лаборанти, біологи. Ще багато є фахівців в системі охорони здоров’я, які не є напряму лікарями. Навіть для них закладено збільшення зарплат», – зазначив Михайло Радуцький.

Очільник Комітету з питань охорони здоров’я додав, що в бюджеті закладені кошти і на закупівлю 25 млн доз вакцин від COVID-19.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy