Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Подоляк: Зустріч президентів України та РФ є ключовою для того, щоб був мир

  • 477
Михайло Подоляк: Зустріч президентів України та РФ є ключовою для того, щоб був мир

Будь-які принципові рішення можуть бути прийняті тільки на зустрічі президентів двох країн – України та Росії. Тому така зустріч є ключовою для того, щоб був мир.

Про це заявив радник глави ОП Михайло Подоляк в інтерв’ю для BBC News Україна. За його словами, нині така зустріч готується, низка партнерів хочуть організувати її, багато країн зацікавлені в тому, щоб гаряча фаза війни закінчилася. 

«Коли робочі групи в рамках переговорного процесу напрацюють якісь попередні документи і вони будуть передані президентам, вони оцінять, чи це вже “дорожня карта”, яку можна обговорювати тет-а-тет. Тоді ця зустріч може бути», – розповів Михайло Подоляк.

Втім, зазначив радник глави ОП, конкретної дати можливої зустрічі наразі немає.

«Для мене головне, що країна показала свою боєздатність і свою логістичну зрілість. Ми можемо себе забезпечити. Це погано, що війна почалася в Україні, але ми довели, що Україна – це найбільш мобілізаційно побудована країна. Вона може за день-два побудувати інфраструктуру війни, перевести економіку. Це все дає можливість вести переговори правильно і підготувати дуже гарну позицію для президента», – вважає Михайло Подоляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy