Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Подоляк: Україна не йде на поступки, бо це наша свобода і цілісність

  • 1522
Михайло Подоляк: Україна не йде на поступки, бо це наша свобода і цілісність

Позиція України, яку публічно озвучив президент Володимир Зеленський, – територіальна цілісність і суверенітет є для нас ключовими цінностями.

Про це зазначив в інтерв’ю BBC News Україна радник глави Офісу Президента, член української делегації на переговорах з РФ Михайло Подоляк.

«Президент чітко сказав, що територіальна цілісність і суверенітет – це основа основ держави, і я не бачу сенсу проговорювати позиції РФ. Вони можуть заявляти будь-що. Це їхня позиція. Питання в нашій позиції, а наша позиція обстоюються на полях битв. Україна не йде ні на які поступки, бо це наша свобода і наша цілісність», – наголосив він.

Радник голови ОП звернув увагу на те, що сьогодні мільйони українців вже є героями, які спокійно витримують те, що не витримає жодна країна в сучасному світі. Це дуже велике досягнення для України ціною великих жертв.

«Але Україна стала суб’єктом глобальної політики, всі до неї з повагою відносяться. Це на багато років вперед. Україна довела, що це потужна держава, яка буде боронитися до кінця. І це важливо. І безумовно така нація отримає максимальну підтримку у глобальному світі, і за рахунок цієї підтримки, за рахунок своєї стійкості, ми виграємо. Ми переможемо. Ми будемо триматися стільки, скільки треба», – підсумував Михайло Пололяк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy