Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Подоляк: Україна має залучити всі інструменти для припинення війни на своїх умовах

  • 958
Михайло Подоляк: Україна має залучити всі інструменти для припинення війни на своїх умовах

На переговорах із РФ Україна робитиме все можливе для припинення війни з урахуванням своїх національних інтересів та отримання надійних міжнародних гарантій щодо недопущення подібних війн у майбутньому.

Про це заявив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк в інтерв’ю ведучому телеканалу «Україна 24» Тиграну Мартиросяну.

Він наголосив, що питання, які стосуються територіальної цілісності й суверенітету, залишаються для України непорушними.

«Є Стамбульське комюніке, у якому чітко прописана позиція України. Вона незмінна. Ми хочемо отримати формульне рішення: і можливості припинення війни, і недопущення подібних війн у майбутньому. Тому що сьогоднішня ситуація показала, що Україна залишилася наодинці з експансіоністською імперією, яка вкладає дуже багато грошей саме у воєнні технології. І якщо вона залишиться більш-менш у тому вигляді, в якому є, то через рік, через два вона знову полізе на чиюсь територію», – зазначив Михайло Подоляк.

Наразі мета України – це не двосторонній мирний договір із Росією, яка його не виконуватиме, а багатосторонні гарантії безпеки, що унеможливлять повторення подібної війни проти нашої держави, зауважив радник керівника ОП.

«Ми хочемо мати конкретну формулу, що за столом переговорів сидить Україна, сидить країна-агресор – Російська Федерація, а поруч з Україною – країни, які гарантуватимуть взяті на себе Росією зобов’язання про ненапад перед Україною та цими країнами-гарантами», – пояснив він.

Наразі через запроваджені міжнародні санкції в Росії вже наростають негативні, протестні настрої, і саме тому російська влада змушена йти на переговори, щоб зафіксувати певну поточну позицію. Проте, наголошує Михайло Подоляк, що сильніше вона затягуватиме процес, то більшою буде ціна для неї.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy