Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Подоляк: росії потрібні не переговори, а оперативна пауза

  • 591
Михайло Подоляк: росії потрібні не переговори, а оперативна пауза

Ворог хоче накопичити сили та модернізувати свою військову стратегію, тому пропонує переговори. Але Україна на це не піде. Про це заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв’ю ВВС-Україна.

«Росії не потрібні переговори. Росії потрібна оперативна пауза для того, щоб внести корективи в свою військову стратегію. Накопичити додаткові снаряди, ракети. Зважаючи на те, що санкції все ж працюють, то і мікрочіпи, яких у них недостатньо, і їх треба десь шукати. Вони хочуть накопичити гроші, які вони отримують за енергоносії. Все це потребує часу. І саме для цього їм потрібні переговори», – пояснив Подоляк.

Водночас радник керівника Офісу Президента констатує, що Україні такі переговори на нинішньому етапі не потрібні. Вони поновляться лише за умов військової поразки окупаційних військ.

«Така позиція абсолютно чітко артикулюється Президентом і низкою людей, які мають відношення до уряду України. Це дуже чіткі позиції: Росія має припинити вогонь, безумовно – це перше. Негайно залишити територію України в повному обсязі з Кримом включно», – заявив Подоляк.

Він запевнив, що в іншому випадку наша країна отримає відкладену війну, неможливість розвиватися та залучати інвестиції для розбудови.

Подоляк наголосив, що перемога України важлива не тільки для українців, а і для Європи та всього світу.

«Це ж питання навіть не війни за території, це питання війни за цінності. Тут закладено питання, як буде розвиватися людство у наступні принаймні 50 років. І тому я вважаю, що з ціннісної точки зору, з точки зору прогресу, для людства вкрай важливо, щоб виграла Україна», – підсумував радник керівника Офісу Президента.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy