Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Подоляк: Міжнародний договір про гарантії безпеки - надійний захист для України від можливої нової агресії

  • 782
Михайло Подоляк: Міжнародний договір про гарантії безпеки - надійний захист для України від можливої нової агресії

Підписання міжнародного договору про гарантії безпеки дасть Україні надійних союзників і реальний захист від будь-якої нової агресії в майбутньому.

На цьому наголосив радник керівника Офісу Президента, член української переговорної групи Михайло Подоляк під час онлайн-брифінгу в Українському медіацентрі.

«Ми вийшли на дуже важливу для України конструкцію, коли це будуть вже не фантазії, а конкретний договір про безпекові гарантії, які будуть юридично зафіксовані. Там будуть зафіксовані країни-гаранти, які беруть на себе міжнародні юридичні зобов’язання», – сказав він.

Радник керівника Офісу Президента зауважив, що Україна вже понад місяць веде битву один на один з потужною армією Російської Федерації. Тому наша держава хоче мати таких союзників, які стоятимуть поруч, коли потрібна допомога тут і зараз.

У разі підписання міжнародного багатостороннього договору про гарантії безпеки Україна нарешті матиме не лише свою армію, яка сьогодні дуже потужно воює, а й додатковий безпековий контур за рахунок потужних країн-союзників, які будуть поряд.

Михайло Подоляк нагадав, що головними гарантами своєї безпеки Україна хотіла б бачити постійних членів Ради Безпеки ООН, а також Туреччину, Німеччину, Польщу та ще декілька країн. Зокрема, зацікавленість брати участь у такому договорі вже висловила Італія. Договір буде відкритим, щоб будь-яка країна могла до нього приєднатися.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy