Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Михайло Федоров: Дія стала інструментом для швидкої та зручної комунікації українців з державою

  • 345
Михайло Федоров: Дія стала інструментом для швидкої та зручної комунікації українців з державою

Цифровізація державних сервісів у Дії допомогла швидко запровадити нові послуги, яких терміново потребували українці з початку повномасштабного російського вторгнення. Про це розповів віцепрем’єр-міністр-міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час зустрічі з народними депутатами від фракції «Слуга Народу».

«Під час повномасштабної війни Дія стала інструментом для швидкої та зручної комунікації українців з державою. Ми запустили найбільш актуальні та затребувані серед українців сервіси. Унікальний єДокумент, який став доступним майже одразу з початку повномасштабного вторгнення, послуги для ВПО, пошкоджене майно, виплати 6500 грн від держави, допомога по безробіттю», – нагадав міністр.

За його словами, загалом 39 сервісів вдалося запустити в Дії за рік. Серед них заявка про пошкоджене майно, а також різноманітні послуги для ВПЛ – призначення та скасування статусу, грошова допомога, повідомлення про зміну місця проживання.

Зокрема сервісом єПідтримка скористалися понад 9 млн українців, ще більш ніж 1,4 млн користувачів надали заяви про отримання довідки та допомоги ВПО. Також через Дію понад 300 тис. людей подали заявки про пошкоджене житло.

«Ми вже відцифрували найпопулярніші послуги для українців. За рік запустили 39 сервісів у застосунку та на порталі. І Дія стала на крок ближче до superapp – універсального застосунку, в якому можна отримати різні послуги і сервіси», – підсумував міністр.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy