Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми збільшили фінансування підтримки переселенців, фермерів та підприємців – Олена Шуляк

  • 6862
Ми збільшили фінансування підтримки переселенців, фермерів та підприємців – Олена Шуляк

Народні депутати ухвалили законопроєкт № 7523, який збільшує видатки Держбюджету на 80, 9 млрд грн. Гроші підуть на соцдопомогу переселенцям, підтримку аграріїв та підприємців і на відновлення критичної інфраструктури.

«Попри скрутний час ми знаходимо можливість підтримати людей, стимулювати розвиток бізнесу та виділяти кошти на відновлення зруйнованої інфраструктури. Загалом на це ми додатково виділяємо 80,9 млрд грн за рахунок внутрішніх і зовнішніх запозичень, а також з коштів допомоги ЄС», – пояснила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

За її словами, 73,8 млрд грн підуть на фінансування щомісячної адресної допомоги переселенцям, а також на забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до них.

«Критично важливо зараз підтримати бізнес, який сплачуватиме податки. Для цього ми виділили 1,5 млрд грн на фінансування нової бюджетної програми підтримка фермерських господарств. Ще 4 млрд грн підуть у Фонд розвитку підприємництва», – сказала очільниця «Слуги Народу».

Також часина коштів піде на субвенцію місцевим бюджетам для відбудови завданих окупантами руйнувань.

«Ми розуміємо, що у місцевої влади не вистачить грошей, щоб все відбудувати. Тому додатково 1,6 млрд грн підуть у місцеві бюджети для відбудови критичної інфраструктури у рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy