Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми точно повернемо південь України – Михайло Подоляк

  • 976
Ми точно повернемо південь України – Михайло Подоляк

Попри тимчасову окупацію південних регіонів там немає російських настроїв і українська армія поверне контроль над всією територією країни у міжнародно визнаних кордонах. Про це заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі радіо НВ.

«Ми точно будемо деблокувати південь, ми заберемо назад всі свої міста. Ми точно не програли південь і пам’ятаємо про всіх людей», – наголосив Подоляк.

Він констатував, що росія не дає людям виїхати з тимчасово окупованих територій, заарештовує українців, створює репресивні органи.

«Але там немає російських настроїв. Ми точно повернемо південь України. Ми маємо дійти до фіналу. А фінал простий – Україна має звільнити свої території. Для цього ми маємо бути сьогодні мобілізовані та згуртовані», – сказав радник голови Офісу Президента.

Він наголосив, що тільки вихід на кордони 1991 року може убезпечити Україну від відкладеної війни на українській території.

«Я вважаю, що є міжнародно визнані кордони України. Давайте закінчимо цю війну і заберемо свою землю назад. Після цього зробимо нормальний кордон, нормальну армію, нормальні європейські економічні відносини», – сказав Подоляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy