Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми суттєво спрощуємо постачання необхідних товарів в Україну - Олена Шуляк (ВІДЕО)

  • 7862
Ми суттєво спрощуємо постачання необхідних товарів в Україну - Олена Шуляк (ВІДЕО)

За дорученням Президента, уряд та парламент працюють над спрощенням постачання в Україну товарів, яких зараз не вистачає. Про це заявила голова політичної партії “Слуга Народу” Олена Шуляк.

“Парламент разом з урядом працює над тим, щоб зняти митні обмеження і до України почнуть надходити товари без митних платежів. Після ухвалення закону підприємства не будуть сплачувати мито, ПДВ, а лише заповнюватимуть декларацію. До нас сьогодні надходить потужна підтримка з різних країн і вона має максимально швидко приходить через митницю”, – пояснила Шуляк.

За її словами, Верховна Рада якомога швидше ухвалить необхідні зміни до законодавства.

“Парламент збирається раз на два тижні. Минулого засідання ми ухвалили понад 20 найважливіших законів, зараз готуємо наступне. І я сподіваюся, що буде консенсус 300+ голосів на ухвалення важливих законів, бо сьогодні ми майже забули, що таке політична боротьба фракцій та депутатських груп. Коли йде війна, до політики ставлення вторинне”, – запевнила очільниця “Слуги Народу”.

Вона наголосила, що дружні стосунки між владою та бізнесом і зараз, і надалі будуть у пріоритеті.

“Український бізнес є не тільки партнером влади, це наші бойові побратими, тому що вони створюють робочі місця, виготовляють товари, надають послуги – це надзвичайна підтримка нашої економіки. Хотілося б, щоб податкові стимули залишилися і після воєнного стану, тому що потрібні будуть на розбудову країни. І створення дружніх відносин між владою та бізнесом буде нашим пріоритетом роботи”, – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy