Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми створили умови для швидкої відбудови зруйнованих міст – Олена Шуляк

  • 511
Ми створили умови для швидкої відбудови зруйнованих міст – Олена Шуляк

Парламентарі підтримали законопроєкт №7282, щоб розв’язати низку проблем у містобудуванні, які виникли через повномасштабну збройну агресію рф. Про це заявила ініціаторка законопроєкту, голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Ми внесли зміни до законодавства, яке регулює містобудівну діяльність, і запровадили новий термін – Програма комплексного відновлення населеного пункту. Вона визначає основні просторові та соціально-економічні пріоритети відновлення територій, які постраждали від боїв та надзвичайних ситуацій», – пояснила Шуляк.

За її словами, така програма має містити загальний опис населеного пункту або території, для якої розробляється, а також інформацію про необхідність підготовки території та шкоду, спричинену об’єктам громадської, житлової, інженерної інфраструктури, виробничих потужностей.

«Програма комплексного відновлення не підлягає стратегічній екологічній оцінці, розгляду архітектурно-містобудівною радою та громадському обговоренню. Нам треба якнайшвидше відбудовувати все те, що зруйнували російські окупанти», – сказала очільниця «Слуги Народу».

Механізм розробки та затвердження такої програми передбачає максимально стислий термін. Протягом 5 днів після розробки Програма комплексного відновлення виноситься на розгляд місцевої ради, яка має затвердити її впродовж 30 днів.

Також законопроєкт дозволяє під час дії воєнного стану швидко встановлювати та змінювати цільове призначення земельної ділянки державної та комунальної власності, зокрема йдеться про будівництво тимчасового житла та розміщення евакуйованих виробництв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy