Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми приведемо галузь управління відходами до цивілізованих норм – Олег Бондаренко

  • 9565
Ми приведемо галузь управління відходами до цивілізованих норм – Олег Бондаренко

Депутати завершили розгляд правок до законопроєкту 2207-1-д про реформу управління відходами. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

«Прийняття цього та інших законопроєктів, що призведуть галузь управління відходами до цивілізованих норм та практик, є викликом для комітету, за яким буде оцінюватися наша спроможність до реформування», – сказав Бондаренко.

Він повідомив, що комітет завершив роботу над порівняльною таблицею до законопроєкту до другого читання, яку обов’язково опублікують.

«Таблиця буде офіційно оприлюднена відразу після затвердження підкомітетом і розіслана для отримання висновків. Закон має бути дієвим, тож для подальшого прийняття проєкту ми маємо отримати підтримку з боку міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, профільних асоціацій, експертної громадськості, Асоціації міст України та Конгресу місцевих та регіональних влад», – пояснив депутат.

Бондаренко нагадав, що вперше основні тези законопроєкту були проголошені саме на засіданні Конгресу під головуванням Президента та висловив сподівання, що цей проєкт закону швидко пройде регламентні процедури та буде ухвалений парламентом.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy