Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми проаналізуємо діяльність кожного депутата місцевих рад – Олена Шуляк

  • 6241
Ми проаналізуємо діяльність кожного депутата місцевих рад – Олена Шуляк

Очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк анонсувала аналіз діяльності депутатів місцевих рад, щоб подивитися, як вони виконують свої обіцянки. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню LB.ua.

«Ми повинні проаналізувати діяльність кожного депутата, й обласні організації вже отримали таке завдання. Час подивитися, в якому фарватері місцеві депутати. Ці звіти покажуть, чи виконують вони обіцянки, які на себе брали. Якщо ні, з ними можна вже з весни прощатися – чинності набуває імперативний мандат», – заявила Шуляк.

Вона наголосила, що є прихильницею імперативного мандату не тільки на місцевому рівні, а й на рівні парламенту. Втім, всі розуміють, що 300 голосів у Верховній Раді за це рішення не буде.

Також очільниця «Слуги Народу» пояснила, як ухвалюватимуться рішення про подальшу діяльність депутатів місцевих рад.

«Якщо імперативний мандат запрацює на місцевому рівні, його треба починати застосовувати, грамотно й виважено. Потім приєднати дисциплінарну комісію, яка також може бути тим фільтром чи тим органом, який надасть свої рекомендації, що робити в тому чи іншому випадку. І якщо місцевий депутат обрав не рекомендований партією курс, він не має бути представником нашої політичної сили», – констатувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy