Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми повинні захистити інститут Президента та інститут держорганів – Владлен Неклюдов

  • 5225
Ми повинні захистити інститут Президента та інститут держорганів – Владлен Неклюдов

Проєкт постанови про засудження подій, що відбулись 20 березня 2021 року біля Офісу Президента України, який парламент розгляне на позачерговому засіданні 30 березня, є реакцією на загрозу інституту демократії та інституту Президента. Про це під час брифінгу заявив народний депутат України від «Слуги народу» Владлен Неклюдов.
Нардеп також звернув увагу, що деякі учасники протесту під Офісом Президента в окремих випадках проявили наругу над державними символами.

«Я вважаю, що під загрозою нормальне функціонування системи всіх державних органів. Тому що в умовах, коли певна група осіб таким чином хоче нав’язати свою волю інституціям державних органів, нав’язати волю своєї групи, переключити увагу з конкретної кримінальної справи», – зазначив він.

Як наголосив нардеп, потрібно засудити події, які відбулися. Постанова зобов’язує МВС, СБУ та ДБР забезпечити швидке, повне та неупереджене розслідування і надати юридичну оцінку подіям. Правоохоронці повинні з’ясувати мотив та притягнути до відповідальності всіх винних: як виконавців, так і організаторів та підбурювачів.

«Ми діємо у законний спосіб, який передбачений. Жодних правил ми не порушуємо. Я вважаю, ми повинні захистити інститут Президента, інститут усіх державних органів. Ми повинні показати, що ми монобільшість, і у такий час, коли загрожують Президенту Володимиру Зеленському, маємо продемонструвати, що ми з ним і захищаємо його», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy