Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми подолали спротив олігархів: Данило Гетманцев про підписання антиолігархічного закону

  • 11207
Ми подолали спротив олігархів: Данило Гетманцев про підписання антиолігархічного закону

Попри шалений спротив олігархів та пов’язаних з ними осіб, спікер парламенту Руслан Стефанчук, а потім Президент України Володимир Зеленський підписали сьогодні законопроєкт №5599 про деолігархізацію. На цьому наголосив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Ми йшли до цього дня системно та послідовно. А реакція олігархату, який вибудовувався всі 30 років, свідчить, що ми рухаємось правильним шляхом. Антиолігархічний пакет є дієвим. Кожна попередня влада лише вдавала боротьбу з олігархами. Але олігархи ставали лише міцнішими та багатшими. А одного разу – у 2014 році – олігарх навіть став Президентом», – зазначив він.

Данило Гетманцев розповів, що включені до реєстру олігархи відтепер подаватимуть декларацію про статки. Вони не зможуть таємно зустрічатися з політиками та чиновниками, давати гроші політикам чи партіям, купувати об’єкти великої приватизації, фінансувати політичну агітацію або політичні мітинги.

«Ми робимо закон один для всіх – щоб увесь великий бізнес в країні став чистим. Чому лише антимонопольними інструментами не обійтись? Щоб купувати політиків, олігарху не обов’язково бути монополістом. Якщо олігарх заробляє гроші та захищає своє багатство за рахунок купівлі політиків, то це не можна здолати тільки Антимонопольним комітетом», – заявив голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Данило Гетманцев звернув увагу, що для руйнації олігархічної системи чинна влада після 2019 року ухвалювала й інші закони – антиофшорний, зміни до законодавства про фінмоніторинг, законодавство про автообмін податковою інформацією з понад 100 країнами світу.

Також Данило Гетманцев нагадав, що на порядку денному сесії парламенту є ще другий законопроєкт із «антиолігархічного пакету» – №5600 про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень. Цей ресурсний документ дозволить усунути пільгові норми, що дозволяли олігархам в тій чи іншій галузі платити менше податків до бюджету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy