Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми не голосуватимемо за покарання чоловіків, які не повернулися до України - Давид Арахамія

  • 2053
Ми не голосуватимемо за покарання чоловіків, які не повернулися до України - Давид Арахамія

Фракція політичної партії «Слуга народу» не буде підтримувати ухвалення законопроєкту №7265, який передбачає відповідальність чоловіків призовного віку, які виїхали з України та не повернулися під час воєнного стану. Про це заявив голова фракції Давид Арахамія.

“Ми вважаємо, що у такому вигляді ця законодавча норма є шкідливою і небезпечною як для оборони України сьогодні, так і для відбудови її у майбутньому. Сотні тисяч українців повернулися додому, щоб захищати свою країну під час війни. Багато з тих, хто залишився, працює за кордоном і пересилає в Україну гроші – в якості допомоги сім’ям чи як пожертвування до фондів оборони країни”, – пояснив голова фракції “Слуга Народу”.

Він переконаний, що законопроєкт жодним чином не допоможе досягти головної мети цієї ініціативи – покарати декілька десятків посадовців та депутатів, які втекли з України під час війни. У фракції шукатимуть інші способи покарати цих осіб.

“Стосовно решти людей ніяких санкцій не буде і бути не може. Ми зацікавлені у тому, щоб після завершення бойових дій, після нашої перемоги, всі наші громадяни повернулися в Україну, працювали над її відновленням і мали змогу жити звичним життям”, – сказав Арахамія.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy