Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми напрацьовуємо рішення для реалізації Великого будівництва – Олена Шуляк

  • 9231
Ми напрацьовуємо рішення для реалізації Великого будівництва – Олена Шуляк

Політична партія «Слуга Народу» та парламентська фракція спільно з урядом продовжують напрацьовувати рішення для повноцінної реалізації Великого будівництва. Про це заявила очільниця партії Олена Шуляк під час MINTRANS Forum 2021 у Києві.

«Велике будівництво – це системний підхід до розвитку інфраструктури країни. Наразі програма охоплює десятки проєктів у кожній області країни – будівництво та оновлення тисяч об’єктів, необхідних для повсякденного життя українців», – заявила Шуляк.

Вона нагадала, що цей масштабний проєкт починався з реконструкції доріг та соціальної інфраструктури, але з часом програма розширювалась, і тепер охоплює мережу регіональних аеропортів, портову та річкову інфраструктуру, залізницю, туристичну та житлову сфери, об’єкти культури та спорту.

За її словами, подальша реалізація масштабних інфраструктурних проєктів потребує взаємодії та злагодженої роботи парламенту, уряду, місцевої влади, громад та бізнесу.

«Наша політична партія та парламентська фракція спільно з урядом прийняли та продовжуємо напрацьовувати рішення, необхідні для повноцінної реалізації Великого будівництва. Йдеться не лише про питання виділення необхідного фінансування, але й про реформу містобудування, впровадження цифрових рішень, старт необхідних державних програм та інші важливі рішення. Спільна робота нашої великої команди триває», – підсумувала очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy