Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми маємо дати дітям безпеку та хоча б спробувати повернути дитинство, яке в них вкрала росія, - народні депутати України

  • 285
Ми маємо дати дітям безпеку та хоча б спробувати повернути дитинство, яке в них вкрала росія, - народні депутати України

Понад 30 укриттів по всій Україні будуть облаштовані завдяки народним депутатам України в рамках благодійного проєкту Freedom Space.

«Ми не лише побілимо там стіни. Ми поставимо нові меблі, дитячі килимки, зручні крісла, м’які іграшки й навіть кінопроектори. Це – не просто ремонт, а нова філософія укриттів», – підкреслює засновник проєкту, народний депутат Андрій Богданець.

Днями він разом із колегами з освітнього та медичного комітету проінспектували як проходить ремонт укриттів у київських школах. Але проєкт охопить не тільки столицю.

В школах №№ 206 та 157 завершуються ремонти та облаштування укриттів. Ці дві школи розпочали ремонти одними з перших. Зараз тут вже поштукатурені стіни, закриті в короб старі труби й комунікації. Роботи тривають у прискореному режимі, тому до 1 вересня укриття будуть готові прийняти школярів.

«Дуже скоро ми побачимо комфортне укриття, яке буде повністю обладнане партами, медійними установками, методичними матеріалами. Тобто діти, спускаючись сюди під час повітряної тривоги, не будуть переривати навчальний процес», – зазначила членкиня парламентського комітету освіти Юлія Гришина.

«Мені двічі приємно, що в школі № 206 робиться укриття. По-перше, тому що я виріс у цьому районі й закінчував цю школу. По-друге, укриття саме тут дуже потрібно. Адже найближче укриття звідси знаходиться далеченько!», – сказав голова Комітету ВР з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

Проєкт Freedom Space реалізується Благодійним фондом Андрія Богданця «Допоможемо разом», а фінансується міжнародним донором – Freedom Holding Corp. Мета ініціаторів проєкту – створення комфортного простору для безперервного навчання дітей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy