Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми готові чути пропозиції для прискорення розвитку Луганщини – Руслан Горбенко

  • 4842
Ми готові чути пропозиції для прискорення розвитку Луганщини – Руслан Горбенко

Народний депутат фракції «Слуга Народу» Руслан Горбенко назвав напрямки роботи парламенту з підтримки переселенців та мешканців тимчасово окупованих територій.

«Щоб ми не зробили як народні депутати цього буде замало. Але все ж ми працюємо, щоб переселенцям надавали кредити, оформляли документи, надавали допомогу, компенсацію за зруйноване житло. Щоб ми спільними зусиллями будували дорогу додому», – заявив заступник голови Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Руслан Горбенко на обговоренні перспектив розвитку Луганщини під час святкування 83-ї річниці створення Луганської області.

За його словами, така підтримка важлива, бо закладає основу для розвитку Луганщини та реінтеграції непідконтрольних територій.

«Наше майбутнє – людський потенціал, він зберігається. У нас є підприємці, науковці, вчителі, лікарі, абітурієнти. Є діти, які вступають до українських вишів з тимчасово окупованих територій, вчити їх будуть наші земляки. І ми чекаємо всіх, хто залишився за лінією розмежування. Ми працюємо кожний окремо і всі разом. Щодня ми готові почути пропозиції, що треба зробити для прискорення розвитку нашого краю», – заявив Горбенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy