Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми допомогли людям мати взимку тепло у домівках – Юрій Камельчук

  • 10984
Ми допомогли людям мати взимку тепло у домівках – Юрій Камельчук

Ухваливши законопроєкт №3508-д про подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу, парламент пішов назустріч побажанням громад та попередив зрив опалювального сезону. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Юрій Камельчук.

«Цей законопроєкт розв’язує глобальну проблему боргів, які утворилися перед Теплокомуненерго. Ця ситуація склалася у 2015-2016 роках, тому що не було системного підходу до управління енергетичною галуззю. Через це назбиралися такі борги, що цей опалювальний сезон опинився під загрозою», – засвідчив депутат.

За його словами, ухвалення законопроєкту дозволить громадам не турбуватися, де шукати гроші на борги та з кого їх стягувати, і не витрачати час на суди, які можуть тягнутися роками.

«Ми позбавляємо ринок тепла боргів на понад 30 млрд грн і допомагаємо людям мати взимку тепло у домах. Це рішення в інтересах місцевих громад. Фактично ми виконали їхнє побажання, тому що вони постійно на цьому наголошували, починаючи із кінця минулого року», – сказав Камельчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy