Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми активізуємо роботу над євроінтеграційними законопроєктами – Олександр Корнієнко

  • 7489
Ми активізуємо роботу над євроінтеграційними законопроєктами – Олександр Корнієнко

Верховна Рада готова працювати у високому темпі та у найкоротші строки ухвалити законопроєкти, які наблизять Україну до ЄС. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«У нас ступінь виконання Угоди про асоціацію з ЄС 63%, дуже багато законів ми вже прийняли. На сьогодні є близько 40 законопроєктів, які ми готові прийняти. Після цього обговоримо з європейськими партнерами новий пакет необхідних законів, і так будемо рухатися вперед», – пояснив Корнієнко.

За його словами, парламент продовжує ухвалювати фундаментальні законопроєкти, які наближатимуть країну до ЄС, наприклад, законопроєкт про захист авторських прав та інтелектуальної власності.

«Ми хочемо у 2023-2024 роках перейти до предметних переговорів про членство в ЄС. Для цього треба багато працювати й Верховна Рада готова до цього. Найближчим часом ми активізуємо роботу над законами, які нас наблизять до ЄС», – запевнив перший віцеспікер.

Він наголосив, що на заваді швидкому розгляду євроінтеграційних законопроєктів стає лише воєнний час.

«У парламенті є розуміння, що євроінтеграція – це та тема, яка має об’єднувати, і євроінтеграційні законопроєкти приймають голосами трьох-чотирьох фракцій. На жаль, через воєнний стан парламент не може збиратися часто, але ми будемо будувати роботу так, щоб впевнено рухатися вперед високими темпами», – підсумував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy