Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

МВС розвиває проєкт «Поліцейський офіцер громади»

  • 11456
МВС розвиває проєкт «Поліцейський офіцер громади»

До кінця 2022 року в країні працюватимуть понад 2 тис. поліцейських, які житимуть та працюватимуть у своїх громадах. Про це під час «Великої фракції» «Слуги Народу» заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

«Ми плануємо, що у кожній громаді має бути поліцейський, який у ній живе та працює – поліцейський офіцер громади. Зараз вже у 372 громадах працюють 632 таких поліцейських. За статистикою, довіра до поліцейських у громадах становить 70%», – сказав міністр.

За словами Монастирського, МВС має намір до кінця року підготувати ще 1 тис. поліцейських офіцеров громади та загалом охопити цим проєктом 29,7 тис. населених пунктів та 27,5 млн населення.

«Наступного року ми плануємо відібрати ще понад 1 тис. кандидатів на посаду поліцейського офіцера громади та забезпечити їхнє навчання. До кінця 2022 року у громадах працюватимуть понад 2 тис. таких поліцейських», – запевнив міністр.

Нагадаємо, МВС закликає громади до співпраці та створювати центри безпеки громадян. Вони мають об’єднувати пожежно-рятувальну команду, поліцейського громади та фельдшерсько-акушерський пункт. Зокрема про це йшлося на нараді з організації безпекової складової в територіальних громадах Рівненської області, в якій брав участь голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy