Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

МВС налагоджує зв’язок з усіма головами громад – Денис Монастирський

  • 4998
МВС налагоджує зв’язок з усіма головами громад – Денис Монастирський

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський анонсував створення комунікаційних чатів, у яких очільники територіальних громад зможуть напряму спілкуватися з керівництвом МВС та представниками Нацполіції й ДСНС на місцях. Про це міністр заявив під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпечна громада».

«Головне – це комунікація між МВС та територіальними громадами. Для цього будуть створені комунікаційні чати, у яких будуть всі голови ОТГ, очільники Нацполіції на місцях та керівники ДСНС. Також у цих чатах будуть моніторингові керівники з апарату МВС, які контролюватимуть і бачитимуть, на що саме скаржаться керівники громад, як реагують на конкретні зауваження місцеві поліція, рятувальники», – пояснив Монастирський.

Також, за словами міністра, важливим фактором координації дій між місцевою та центральною владами у секторі цивільної безпеки є проєкт «Поліцейський офіцер громади».

«Довіра до таких офіцерів понад 70%. Наступного року ми плануємо втричі збільшити їхню кількість та довести її до 2 тис. Наш мета, щоб у кожній територіальній громаді був такий поліцейський. А у великих громадах у перспективі такого офіцера має утримувати кожний старостинський округ», – зазначив очільник МВС.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy