Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Молодь більше любить Україну майбутнього, аніж сучасну – Корнієнко

  • 9185
Молодь більше любить Україну майбутнього, аніж сучасну – Корнієнко

Нове покоління любить Україну майбутню більше, ніж Україну сучасну, і дати відповідь на цей виклик — означає рухатись у напрямку омріяної молоддю країни.

Таку думку висловив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко в авторській колонці «Патріотизм 2.0. Як любити Україну в XXI столітті», яку опубліковано у виданні НВ.

За його словами, нове покоління українців несе в собі і перевагу, і виклик.

«Перевага в тому, що радянська ідеологія не закарбована в свідомості нового покоління, тому й будь-які її новітні версії на кшталт «руського миру» чи «можем повторіть» навряд чи зможуть виграти боротьбу за свідомість молодих людей. Натомість виклик полягає у тому, що наративи героїчного минулого, віковічної боротьби за незалежність, мову і культуру так само матимуть обмежений вплив», – пояснює лідер партії.

На думку Олександра Корнієнка, нове покоління любить Україну, яка існує в їхній уяві і їхньому баченні – сучасну, технологічно розвинену, відкриту світові, цифрову, комфортну для життя.

«Любить таку Україну, яку вона зможе змінити. Без зайвих бар’єрів і перешкод, без олігархів і корупціонерів, із сучасними дорогами і школами, інтернетом 24/7 в будь-якому куточку країни, з відкритими можливостями для кожного», – продовжує голова партії.

Олександр Корнієнко підкреслює, що саме таку Україну і будує партія «Слуга Народу» та її однодумці.

«Саме тому триває Велике будівництво доріг, які зшивають всі регіони України. Поряд із тим триває масштабна розбудова нових суспільних відносин. Без перебільшення — будується нова країна. Де немає нахабної олігархії та системної корупції, недоторканних депутатів і безвідповідальних політиків. Натомість є державні послуги у смартфоні та прозорі ринки, можливості для молоді та прийнятні умови іпотеки. І кожен, хто так чи інакше бере участь у цьому будівництві – патріот України ХХІ століття», – робить висновок лідер партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy