Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Моя команда готова до чесного перерахунку голосів – Василь Вірастюк

  • 8646
Моя команда готова до чесного перерахунку голосів – Василь Вірастюк

Кандидат від «Слуги Народу» на довиборах до парламенту на 87-му окрузі в Івано-Франківській області Василь Вірастюк не бачить підстав до перевиборів на окрузі, але готовий до перерахунку голосів. Про це він заявив на стихійному мітингу виборців, обурених затягуванням встановлення результатів голосування.

«Дякую, що вірите в наші сили. Тому що правда на нашому боці. Я і моя команда можемо сміливо заявити про те, що ми готові до чесного перерахунку голосів», – зазначив Василь Вірастюк.

Водночас, додав він, перерахунок не вигідний опонентам.
«Вони знають, що з їхнього боку є фальсифікації і вкидування. Тому повірте, ми хочемо, щоб цей процес відбувався відкрито та чесно, не втручаючись в роботу комісії, яка повинна спокійно та оперативно перерахувати всі голоси», – наголосив він.

У керівництві партії «Слуга Народу» також заявили про розблокування роботи окружної виборчої комісії та продовження підрахунку голосів. Після опрацювання 67% протоколів із дільничних виборчих комісій вона тимчасово припинилася, адже голова комісії зник, а новий не відновлював роботу.

Зрушити ситуацію вдалося завдяки принциповій позиції Центрвиборчкому та партії «Слуга Народу», які оперативно замінили своїх членів в окружкомі.

Також відновленню процесу посприяло те, що народні депутати від «Слуги Народу» приїхали на Івано-Франківщину з’ясувати ситуацію з підрахунком голосів.

Зазначимо, що, за даними ЦВК, зранку, 31 березня, опрацьовано 67,52% дільничних протоколів. Василь Вірастюк лідирує – у нього 31,3% голосів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy