Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Міжнародні партнери підтримають українських фермерів – Олександр Гайду

  • 321
Міжнародні партнери підтримають українських фермерів – Олександр Гайду

Програми підтримки аграріїв у 2023-му році будуть продовжені й міжнародні партнери обіцяють допомогу у закупівлі технологічного обладнання. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Міжнародні партнери представники Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Україні, Світового банку заявили про підтримку українських фермерів на цей рік. Зокрема це стосується допомоги на придбання сушарок і генераторів для аграріїв, підтримки тваринництва та розвитку альтернативних джерел електроенергії», – повідомив Гайду.

Він нагадав, що у 2022-му році прямі збитки і непрямі втрати у сільському господарстві перевищили $40 млрд, але українські аграрії продовжили працювати, а деякі галузі навіть збільшили експорт, як, наприклад, молочна.

«Минулого року ми з народними депутатами та Мінагрополітики підтримали наших фермерів державними програмами, грантами, залучали міжнародну допомогу, аби ті, хто годує Україну та світ, могли й далі це робити», констатував Гайду.

За його словами, для підтримки фермерів у 2023 році працюватиме кредитна програма «5-7-9», на яку передбачено 67 млрд грн, ще 1 млрд грн планують спрямувати на гранти для бізнесу, зокрема на сади та теплиці, ще 200 млн грн на зрошення земель.

«Дякуємо аграріям за роботу під час воєнного стану. Підтримуємо аграріїв – підтримуємо продовольчу безпеку усього світу», – підсумував Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy