Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Міжнародні донори допомагають Україні технікою українського виробництва – Дмитро Кисилевський

  • 48
Міжнародні донори допомагають Україні технікою українського виробництва – Дмитро Кисилевський

Міжнародні організації все частіше почали замовляти товари українського виробництва та передавати їх як допомогу для відновлення країни. Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Варто висловити окрему подяку міжнародним організаціям, які підтримують Україну технікою та іншою промисловою продукцією для відновлення, виробленою українськими підприємствами. Така допомога вдвічі цінніша», – зазначив Кисилевський.

Він додав, що цей тренд з’явився відносно недавно, але вже є низка прикладів такої допомоги.

«Служба зовнішньополітичних інструментів Єврокомісії профінансувала придбання семи автобусів для семи громад у рамках проєкту «Відновлення місцевих шкіл задля стійкості». Всі ці автобуси вироблено на заводі «Черкаський автобус». Таким чином, Європейський Союз не тільки підтримує українські громади у створенні безпечних і комфортних умов для повернення учнів до очного навчання, а й допомагає вистояти промисловим підприємствам у важких умовах війни», – сказав парламентар.

Серед інших успішних прикладів – десять нових аварійно-ремонтних машин українського виробництва для Миколаєва, закупівлю Яких профінансував Світовий банк. А Всесвітня продовольча програма ООН придбала три машини для підготовки ґрунту до розмінування на фермерських полях.

«Закликаю інших партнерів, розпорядників державних коштів та український бізнес наслідувати ці приклади. Українська промисловість має достатньо потужних підприємств, щоб виготовити все необхідне», – наголосив Кисилевський.

Парламентар зауважив, що в основі нової державної економічної політики «Зроблено в Україні» лежить дух взаємодопомоги.

«У складні часи державні компанії, відомства та громади не мають морального права купувати іноземний товар, коли аналогічний виробляється в нашій країні», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy