Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Міжнародна підтримка, переговори, легітимність: 10 цитат з пресконференції Володимира Зеленського

  • 406
Міжнародна підтримка, переговори, легітимність: 10 цитат з пресконференції Володимира Зеленського

У неділю, 25 лютого, Президент України Володимир Зеленський провів пресконференцію, на якій впродовж двох годин відповідав на питання українських та закордонний журналістів. Ось його відповіді на ключові питання:

Про Глобальний саміт миру

«Ми не хочемо, щоб нам нав’язували будь-які формати перемовин, будь-які формули миру країни, які сьогодні не тут, не у війні. Дуже важливо, що ініціатива може йти тільки від України».

Про переговори з росією

«Ми запропонуємо майданчик, на якому путін може погодитися з тим, що програв цю війну, і що це була помилка».

Про очікування підтримки від США

«Я зустрічався із сенаторами, з обома партіями, і всі сигнали у різних форматах знає Президент Байден, влада та опозиція. Вони знають, що нам потрібне це рішення впродовж місяця».

Про переломний 2024 рік

«Хтось втомлений, хтось про це говорить, хтось про це мовчить. Це такий переломний рік… І від цього року буде залежати формат закінчення війни».

Про конфіскацію російських активів

«Якщо всі заморожені активи, усі гроші передадуть просто, без жодних умов, Україні, думаю, що це дуже його послабить… Тоді він буде дзвонити всім, не тільки мені, і шукати, як закінчити цю війну».

Про системи ППО Patriot

«Якби Україна змогла отримати 10 систем Patriot для ключових індустріальних центрів країни, якби ми могли ці системи застосувати ближче до лінії фронту, то росіяни до нас не підійшли б, відступили».

Про аудит у ЗСУ

«Треба впорядкувати питання резервів, ротацій, підготовки військових і надходження техніки. Деякі бригади не отримали обіцяної техніки, і це треба враховувати при плануваннях».

Про скорочення Уряду

«У нас є ця розмова з прем’єром. Вона базується виключно на дефіциті грошей… Зменшення кількості міністерств, міністрів. Я думаю, що показником буде розуміння того, що будемо мати навесні».

Про блокаду польського кордону

«Я не розумію, для чого це все. Знову політика…. Особливо неприємно, що це – в медіа росії. Ми граємо на їх стороні цими фактами».

Про «нелегітимність» Президента з травня

«Це – не думки західних партнерів. Це наратив і програма російської федерації… Я до цього ставлюся як до зрадницької ідеї щодо України».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy