Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Місцеві ради різних рівнів Тернопільщини виступають за посилення боротьби з колаборантами

  • 5616
Місцеві ради різних рівнів Тернопільщини виступають за посилення боротьби з колаборантами

В Україні необхідно посилити боротьбу з колаборантами, а також вжити додаткових заходів для зміцнення обороноздатності України. Із таким закликом до керівництва держави та керівників силових відомств звернулися депутати Тернопільської міської ради під час чергового засідання сесії.

«Усвідомлюючи всі загрози від вторгнення РФ на територію України, важливим є посилення боротьби з колаборантами та зрадниками державних інтересів, які з 2014 року вели торгівлю з окупантами й терористами, а сьогодні намагаються дестабілізувати ситуацію всередині країни шляхом різного роду провокацій», – наголосив депутат Тернопільської міської ради від «Слуги Народу» Віктор Гевко.

Він зазначив, що держава має дати категоричну відсіч усім, хто працює всупереч її інтересам.

Також депутати вважають, що через ЗМІ необхідно вести роз’яснювальну роботу серед цивільного населення щодо поведінки в умовах воєнної загрози та способів протидії дезінформації. Чіткими інструкціями та методичними матеріалами потрібно забезпечити лікарів, освітян і працівників критично важливих підприємств.

Окрім цього, депутати просять доручити правоохоронцям і спеціальним службам посилити охорону критично важливих об’єктів інфраструктури громади, інших важливих підприємств, посилити патрулювання вулиць.

Схоже звернення підтримали також депутати Тернопільської районної ради та Чортківської міської ради.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy