Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Місцеві ради підтримують прозору приватизацію

  • 5056
Місцеві ради підтримують прозору приватизацію

Сумська міська рада та Тернопільська обласна рада підтримали звернення до Верховної Ради щодо ухвалення законопроєктів малої приватизації, які ліквідують бюрократичні перепони та спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів державної та комунальної власності.

«Я дякую колегам, які підтримали мою заяву, адже питання важливе. За допомогою малої приватизації можна вирішити питання довгобудів, занедбаних приміщень, запустити економіку, наповнити бюджети і дати людям роботу. Кошти, майно, нерухомість державних та комунальних підприємств, які мали приносити дохід народу України, багато років працювали на збагачення корупціонерів різного рівня. Важливо: мова йде лише про підприємства, які не мають стратегічного значення», – говорить голова фракції «Слуга Народу» в Сумській міськраді Ігор Кальченко.

Водночас голова фракції «Слуга Народу» у Тернопільській обласній раді Ярослав Захарків зазначив, що прозора та чесна приватизація дозволить підняти з руїн покинуті підприємства, дати людям роботу і наповнити як державний бюджет, так і бюджети громад.

«Важливо, що мова йде не про стратегічні підприємства. Усі 30 років української незалежності, під виглядом захисту інтересів держави і недопущення приватизації здійснювався масштабний дерибан. В результаті з-понад 3 000 колись працюючих державних підприємств 1 000 давно зупинилася, а їхні борги перевищують вартість. Близько 15% усього народного майна здається в оренду нелегально, збагачуючи корупціонерів», – зазначив під час виступу Ярослав Захарків в облраді.

Він наголосив, що завдяки малій приватизації є можливість дати людям роботу у себе вдома, щоб вони не виїжджали за кордон, та залучити додаткові кошти до місцевих бюджетів.

Також зазначимо, що мала приватизація буде лише добровільною. Тож громада сама вирішуватиме – продавати свою власність чи здавати її в оренду. Всі кошти від оренди отримуватиме виключно місцевий бюджет.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy