Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Місцеві ради на Сумщині, Львівщині, Запоріжжі провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 5352
Місцеві ради на Сумщині, Львівщині, Запоріжжі провели позачергові сесії з питань тероборони

За ініціативи фракцій «Слуга Народу» міські, районні та сільські ради проводять позачергові сесії для ухвалення рішень про виділення коштів на формування системи територіальної оборони. Це відбувається за дорученням очільниці партії Олени Шуляк.

Запоріжжя

На засіданні 32-ї позачергової сесії Великобілозерської сільської ради прийнято рішення про виділення 50 тис. грн на підтримку сил територіальної оборони.

Розуміючи нагальність та невідкладність питання розгортання сил територіальної оборони Запорізької області депутати від «Слуги Народу» ініціювали проведення позачергової сесії, на якій була затверджена програма та одноголосно прийнято рішення про виділення 50 тис. грн на сприяння теробороні.

На засіданні до слова було запрошено депутата від «Слуги Народу», учасника бойових дій Руслана Данилюка, який від імені депутатського корпусу Великобілозерської сільської ради звернувся до жителів громади:

 «Останнім часом на кордонах нашої держави склалася дуже непроста ситуація. Російська влада постійно погрожує Україні та Європі, висуваючи ультиматуми й вимагаючи так званих гарантій безпеки для себе, при цьому абсолютно нехтуючи такими ж правами інших держав.

Ми, депутати Великобілозерської сільської ради, повністю підтримуємо зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройні сили України, які згодні вести конструктивний діалог, але аж ніяк не готові поступатися національними інтересами чи суверенітетом України».

Приморськ виділив 30 тис. грн на підтримку сил тероборони Запорізької області. Відповідне рішення прийняли на позачерговій сесії депутати Приморської міської ради.

З трибуни виступила голова фракції Приморської міської ради Ганна Долговська зі зверненням до мешканців громади щодо поточної ситуації, готовності влади до реагування у разі необхідності: «Ми, депутати Приморської міської ради, повністю підтримуємо зусилля Президента України, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройні сили України. Закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора, не розхитувати політичну ситуацію всередині країни».

Вона закликала всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати свій звичайний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки, скільки потрібно.

На сесії депутатами Приморської міської ради було підтримане не тільки звернення, але й виділення 30 тис. грн на підтримку Сил тероборони області.

Сумщина

За ініціативи депутатів від «Слуга Народу» позачергові сесії відбулись в Хмелівській сільській, Вільшанській сільській та Липоводолинській селищній радах Роменського району на Сумщині.

Ради одноголосно ухвалили рішення і  виділили кошти на комплектування і підтримку тероборони Сумщини:

Хмелівська сільска – 100 тис.грн.

Вільшана сільска – 37 тис.грн.

Липова селищна – 129 тис.грн.

Львівщина

Фракція «Слуга Народу» у Дрогобицькій міськраді ініціювала позачергову сесію щодо організації тероборони.

Депутат міськради та очільник Дрогобицької РДА Степан Кулиняк скерував у раду програму підтримки територіальної оборони на 200 тисяч гривень. Запропоновану програму підтримали депутати ради.

Виділені кошти використають на матеріальне забезпечення підрозділів тероборони у громаді.

 «Наша країна зараз перебуває у складній ситуації, тому ми повинні забезпечити надійний захист на місцях. Закликаю усіх, хто має таку нагоду, підтримувати сили тероборони в області, не поширювати фейкову інформацію про дії агресора та вірити у нашу армію», – наголосив Степан Кулиняк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy