Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Місцеві ради мають провести позачергові засідання щодо координації сил ТрО – Олена Шуляк

  • 907
Місцеві ради мають провести позачергові засідання щодо координації сил ТрО – Олена Шуляк

Голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк доручила головам обласних, Київської та Криворізької міських організацій партії ініціювати проведення позачергових сесій районних, міських, районних у містах, сільських та селищних рад з питань координації роботи сил територіальної оборони. Відповідні засідання мають відбутися вже завтра, 15 лютого, наголосила очільниця політсили.

«Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати свій звичайний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так як потрібно, і стільки – скільки потрібно», – наголосила Олена Шуляк.

Крім цього, її доручення головам обласних, Київської та Криворізької міських організацій партії передбачає необхідність сьогодні створити обласні партійні штаби для координації діяльності фракцій партії в місцевих радах, про що сповістити депутатів місцевих рад відповідного регіону; встановити координаційний зв’язок з усіма керівниками зон та районів територіальної оборони відповідного регіону; встановити, за наявності, обставини, які перешкоджають процесу формування сил ТрО відповідного регіону та поінформувати про них голову Національної ради громад.

«Також необхідно силами депутатів місцевих рад від партії перевірити факт виділення приміщень для організації ТрО, їхній стан, факт виділення коштів обласних бюджетів на ремонт та обладнання приміщень у кожній громаді», – додала очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy