Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Місцеві громади зможуть фінансувати побудову інфраструктури для індустріальних парків

  • 188
Місцеві громади зможуть фінансувати побудову інфраструктури для індустріальних парків

Кабмін вніс зміни до 590-ї постанови і дозволив місцевим громадам фінансувати побудову інфраструктури для індустріальних парків.

Про це повідомив заступник голови комітету ВРУ з питань економічного розвитку, народний депутат «Слуга Народу» Дмитро Кисилевський.

Він назвав три головні причини, чому це важливо в умовах війни:

1. Кожен гектар індустріального парку створює в середньому 50 робочих місць. Вони зараз дуже потрібні українцям у тилу, щоб сімʼї гідно витримати складнощі воєнного стану.
2. Кожна гривня, вкладена і інфраструктуру індустріального парку, здатна принести 4 гривні прямих інвестицій та 19 гривень податків у бюджети всіх рівнів у перспективі 3-4 років. З цих податків фінансуються потреби ЗСУ.
3. Промислові потужності індустріальних парків прискорять відбудову України після Перемоги.

«Раніше урядова постанова №590 обмежувала право громад фінансувати будівництво інфраструктури для індустріальних парків. Першим кроком для зміни цього стала можливість фінансування проектно-конструкторської документації. Тепер можна фінансувати і будівництво: лінії електропередач, підстанції, водо- і газогони та інші елементи промислової інфраструктури», – пояснив він.

Президент Володимир Зеленський напередодні у своєму зверненні визначив індустріальні парки одним з пріоритетів відновлення.

«Час наповнювати цей пріоритет дієвою підтримкою на рівні громад та інвестиціями. Практика показує, що інвестори, як правило, готові приходити не в “чисте поле”, а на територію промислового призначення з готовими будівлями, до яких підведені дороги, електромережі, газ та інше. Інвестиції громад в інфраструктуру індустріальних парків повернуться податками у місцеві бюджети і сприятимуть їх спроможності», – зазначив Дмитро Кисилевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy