Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Місцеві депутати від «Слуги Народу» повинні до кінця січня прозвітувати про свою роботу

  • 6358
Місцеві депутати від «Слуги Народу» повинні до кінця січня прозвітувати про свою роботу

Члени команди «Слуга Народу» мають підбити підсумки своєї роботи в межах Великого звіту до кінця січня 2022 року. Відповідне рішення ухвалила Нацрада громад «Слуги Народу» на засіданні, що відбулося у Києві.

Очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк заявила, що депутати повинні серйозно поставитися до цього звітування та не сприймати програму як формальність.

«Такі звіти потрібно використовувати як новий якісний рівень комунікації з нашими виборцями, коли ми доносимо інформацію про те, що зробили та що плануємо зробити. Також це допоможе зібрати зворотну інформацію, щоб опрацювати її та ухвалювати необхідні рішення на державному рівні», – сказала Олена Шуляк.

Також, додала очільниця партії «Слуга Народу», кожна область створила звітну газету, матеріали якої можна використовувати під час підбиття підсумків.

Нагадаємо, очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк заявила про старт періоду звітів місцевих депутатів усіх рівнів та голів громад перед виборцями. Цей процес отримав у партії неформальну назву «Великий звіт».

Загалом прозвітувати повинні майже 6400 депутатів по країні, 898 фракцій у місцевих радах, 225 голів громад.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy