Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Місцеві депутати співатимуть державний гімн і носитимуть прапор України – деталі законопроєкту

  • 1752
Місцеві депутати співатимуть державний гімн і носитимуть прапор України – деталі законопроєкту

Верховна Рада врегулює використання державних символів України та іноземних держав. Відповідні законопроєкти №5048 і №5049 підписали більше 30 народних депутати.

Що він передбачає:

✅Кожне пленарне засідання сесії органів місцевого самоврядування починається та завершується виконанням державного гімну України.

✅Заборонено виконувати іноземні державні гімни під час засідань, якщо у них не беруть участь офіційні делегації, групи чи посадові особи іноземних держав.

✅На фасадах і в приміщеннях адміністративних будівель, де працюють ради та їхні виконавчі органи, має бути встановлений державний прапор.

✅Перше засідання сесії сільської, селищної, міської, районної у місті, районної та обласної ради починається внесенням державного прапора України, що супроводжується виконанням державного гімну.

✅Заборонено встановлювати прапори іноземних держав на фасадах і в приміщеннях адміністративних будівель, де працюють ради та їхні виконавчі органи. За винятком випадків, коли у цих будівлях перебувають офіційні делегації, групи чи посадові особи іноземних держав.

✅Заборонено встановлювати прапори іноземних держав на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у комунальній власності органів місцевого самоврядування.

«Громадянин, який любить свою країну, однозначно шануватиме державні символи, зокрема гімн та прапор. Більше того, захищатиме їх. Тож ми попрацювали над удосконаленням чинного законодавства, врахували досвід європейських країн і зареєстрували законопроєкт, який врегулює дане питання», – розповів автор законодавчої ініціативи, народний депутат від «Слуги Народу» Анатолій Костюх.

За нерегламентоване використання іноземних державних символів передбачається штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (1700 – 3400 грн). У разі повторного штрафу протягом року – від трьохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100 – 6800 грн).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy