Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Місцева влада зможе збільшити допомогу людям на час локдауну – Олександр Корнієнко

  • 18667
Місцева влада зможе збільшити допомогу людям на час локдауну – Олександр Корнієнко

Місцеве самоврядування зможе на свій розсуд збільшувати допомогу українцям на час локдауну. Цю норму депутати передбачили у законопроєкті про надання 8 тис. грн допомоги застрахованим особам на період карантину (№ 5300), ухвалення якого заплановане у вівторок, 30 березня.

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час пресконференції в Івано-Франківську з теми «Державна влада, децентралізація, вибори».

«У законопроєкті ми передбачили, що місцеве самоврядування зможе на свій розсуд збільшити суму допомоги або додати зі свого бюджету розвитку. Щоб вона була більше схожа на середню зарплату по регіону. Зрозуміло, що тут можливості у всіх різні. Та ми сподіваємось, що муніципалітети і місцеві ради будуть ці рішення активно ухвалювати, показуючи приклад, що бюджети розвитку можуть слугувати для підтримки людей», – розповів Олександр Корнієнко.

Він також наголосив, що ця норма закону не є обов’язковою і має рекомендаційний характер.

«Але це привід місцевій раді зібратися, обговорити це, і привід громаді поговорити з місцевою радою на цю тему», – підсумував очільник партії «Слуга Народу».

Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук зазначив, що це також дасть змогу місцевій владі зробити свій внесок у підтримку людей під час карантинних обмежень.

«Не потрібно ставитися до цього питання, як до законодавчої ініціативи, яка до чогось зобов’язує. Спільні заходи допоможуть людям, вони високо це оцінять і будуть вдячні за підтримку», – сказав Андрій Бойчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy