Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Міські ради Запоріжжя, Вінниччини, Полтавщини, Сумщини та Львівщини виділили кошти на тероборону

Міські ради Запоріжжя, Вінниччини, Полтавщини, Сумщини та Львівщини виділили кошти на тероборону

За ініціативи фракцій «Слуга Народу» міські ради проводять позачергові сесії для виділення коштів на формування системи територіальної оборони.

Вінниччина

На позачергових сесіях міських рад Вінницької області, скликаних за ініціативи фракцій партії «Слуга Народу» ухвалили фінансування на створення територіальної оборони:

Вінницька міська рада – 5 млн грн

Іллінецька міська рада – 2 млн грн

Могилів-Подільська міська рада – 1 млн грн

Ямпільська міська рада – 500 тис. грн

Хмільницька міська рада – 200 тис. грн

Тульчинська міська рада – 400 тис. грн

Гніванська міська рада – 100 тис. грн

Бершадська міська рада – 450 тис. грн

Гайсинська міська рада – 580 тис. грн

Барська міська рада – 100 тис. грн

Жмеринська міська рада – 200 тис. грн

Липовецька міська рада – 190 тис. грн

Полтавщина

Депутати Кременчуцької міської ради виділили на потреби підрозділів територіальної оборони, військових та силових відомств на території Кременчука 9,5 млн грн. Фракція партії «Слуга Народу» в повному складі підтримала це рішення.

Депутати Миргородської міської ради спрямували 500 тис. грн для забезпечення військової частини батальйону територіальної оборони Миргородського району.

За словами депутата міськради від «Слуги Народу» Євгена Ошеки, кошти підуть на матеріально-технічне забезпечення бригад ТрО.

Горішньоплавнівська міська рада виділили 1 млн грн для розбудови територіальної оборони в регіоні. Голова фракції партії «Слуга Народу» в Горішньоплавнівській міськраді Валерій Бучок зазначив, що депутати підтримали це рішення, щоб забезпечити безпеку міста, зважаючи на російську агресію.

Сумщина

Сумська міська рада виділила місцевій теробороні 2 млн грн. Депутати від фракції «Слуга Народу» закликали всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора.

«Просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові», – звернувся до мешканців міста голова фракції «Слуга Народу» в Сумській міській раді Артем Кобзар.

Львівщина

Фракція «Слуга Народу» в Мостиській міськраді ініціювала позачергову сесію для виділення коштів для формування тероборони та підтримки програми її фінансування. З місцевого бюджету на 2022-2023 роки виділили 420 тис. гривень.

«Зараз дуже важливо консолідувати наші фінансові та силові можливості на місцях, аби за потреби дати гідну відсіч ворогу», – наголосив очільник фракції «Слуга Народу» та заступник голови Яворівської РДА Андрій Тиндик.

Запоріжжя

На позачерговій сесії Василівської міської ради на фінансування створення територіальної оборони виділили 100 тис. грн. Кошти направлять Запорізькому обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки і 113 батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy