Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Міська влада Кропивницького сприятиме релокації виробництв із зони бойових дій

  • 517
Міська влада Кропивницького сприятиме релокації виробництв із зони бойових дій

Кропивницька міська рада сприятиме релокації підприємств із зон бойових дій до обласного центру. Зокрема, підбиратиме відповідні площі для розміщення виробництв, допомагатиме з кадровими та іншими питаннями. Про це розповів заступник міського голови Кропивницького, представник «Слуги Народу» Михайло Бєжан.

«В умовах суттєвого розширення видів і обсягів державної підтримки для діяльності бізнесу Кропивницька міська рада закликає керівників підприємств промисловості поновити виробничу діяльність, опрацювати із підприємствами – постачальниками сировини і комплектуючих деталей, які залишилися в містах України, де проводяться бойові дії, можливість перенесення їх виробництв на територію Кропивницького, – підкреслив заступник міського голови. – Міська рада забезпечить сприяння релокації підприємств із зони бойових дій до обласного центру, зокрема у підборі відповідних площ для розміщення виробництва, кадрів та в інших питаннях».

За його словами, у Кропивницькому жодного дня не призупиняли свою роботу підприємства харчової промисловості, які виробляють хліб і хлібобулочні вироби, м’ясопродукти, ковбасні вироби.

«Станом на 25 березня у Кропивницькому працюють більше половини промислових підприємств, значна частина з яких – це підприємства харчової, легкої промисловості та машинобудування, – відзначив Михайло Бєжан – Важливо, що у складних умовах режиму воєнного стану у Кропивницькому забезпечили безперебійне постачання своєї продукції підприємства харчової промисловості. А це гарантувало стабільну наявність у закладах торгівлі міста такої важливої продукції, як хліб, олія, м’ясопродукти».

Михайло Бєжан повідомив, що лише за останній тиждень в обласному центрі відновили свою діяльність три підприємства з виготовлення харчових продуктів, лакофарбової продукції і вагодозуючого обладнання та приладів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy