Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Міська рада Бірмінгема засуджує воєнну агресію рф проти України

  • 534
Міська рада Бірмінгема засуджує воєнну агресію рф проти України

Міська рада Бірмінгема (штат Алабама) видала резолюцію, у якій засудила відкриті акти неспровокованої агресії з боку рф проти України з 24 лютого, а також у Вінниці 14 липня цього року.

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу» Максим Пашковський.

«У 2003 році Бірмінгем став містом-побратимом Вінниці. Тож після трагічних подій 14 липня я звернувся до муніципалітету міста Бірмінгем з проханням відреагувати на злочинні дії росії проти України. У результаті вони не тільки висловили співчуття і слова підтримки Вінниці, але ініціювали резолюцію, де засудили відкриті акти неспровокованої агресії з боку рф проти України з 24 лютого, а також у Вінниці 14 липня цього року», – сказав він.

Максим Пашковський наголосив на необхідності поширювати інформацію та створювати подібні резолюції.

«Весь світ повинен знати і розуміти, що в Україні війна триває не на папері, а конкретно – гинуть люди, руйнується інфраструктура. Щоб ні в кого більше не виникало питань стосовно потреби посилити санкції. Росія цілеспрямовано здійснила вбивство у Вінниці та і в багатьох інших містах. Це були цілеспрямовані обстріли цивільної інфраструктури з людьми посеред білого дня», – обурився народний депутат «Слуги Народу».

Максим Пашковський щиро подякував всім причетним до створення резолюції – Haley Colson, Scotty Colson, City Councilors Carol Clarke, Darrell O’Quinn and Hunter Williams.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy