Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Миколаївський осередок партії «Слуга Народу» очолив голова фракції Давид Арахамія

  • 582
Миколаївський осередок партії «Слуга Народу» очолив голова фракції Давид Арахамія

Миколаївську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив Давид Арахамія – голова депутатської фракції політичної партії «Слуга народу».

Миколаївську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив Давид Арахамія – голова депутатської фракції політичної партії «Слуга народу».

Рішення про призначення Давида Арахамії керівником Миколаївської парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердили Вищою радою партії.

У 2019 році на парламентських виборах Давид Арахамія був обраний народним депутатом від партії «Слуга Народу» по загальнодержавному багатомандатному округу, № 4 в списку. В тому ж році призначений Президентом України Володимиром Зеленським членом Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром». У 2014 році нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня за волонтерську діяльність.

«Ми хочемо на місцевих виборах продовжити наше політичне цунамі. В цьому історична місія «Слуги Народу». Ми повинні перезапустити політичну систему. Це потрібно зробити, тому що за 25 років всі намагаються просто домовитися. І зараз нас всі схиляють до цього. Ну, якщо сядемо і домовимося, то тоді навіщо ми взагалі прийшли?!» – зазначає Давид Арахамія.

Членами ради Миколаївської обласної партійної організації стали Олександр Пасічний, Олександр Гайду, Ігор Копитін, Ігор Негулевський, Артем Чорноморов та Олена Мошенець, Максим Дирдін.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Миколаївської, відбулися конференції ще у п’ятнадцяти обласних партійних осередках партії «Слуга Народу» та одній міській. Було призначено керівника Криворізької міської партійної організації та керівників у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Одеській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Полтавській, Донецькій, Дніпропетровській та Сумській обласних організаціях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy