Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Микита Потураєв очолив Кіровоградську обласну організацію партії «Слуга Народу»

  • 1260
Микита Потураєв очолив Кіровоградську обласну організацію партії «Слуга Народу»

Народний депутат Микита Потураєв замінив на посаді очільника осередку, свого колегу Олександра Дануцу.

Народний депутат Микита Потураєв замінив на посаді очільника осередку, свого колегу Олександра Дануцу.

Як зазначила заступниця голови фракції партії «Слуга Народу» Євгенія Кравчук, це рішення ухвалили для максимального зміцнення команди в регіоні, де попри сильні позиції партії «Слуга Народу» на політичну силу чекає сувора боротьба, як в обласному центрі, так і в деяких районах. «Формування нашої регіональної мережі добігає кінця — ми переходимо до роботи. Вкотре нагадую: мова не про передвиборчі штаби. Наші регіональні осередки працюватимуть і після місцевих виборів», — підкреслила Євгенія Кравчук.

Микита Потураєв — заступник голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, голова підкомітету з питань інформаційної політики, кандидат політичних наук, радник Президента України Володимира Зеленського з політичних питань. З часу обрання народним депутатом виступив разом з колегами по фракції ініціатором понад 50 законопроектів.

«Кіровоградська область є однією з ключових для нашої партії на майбутніх місцевих виборах. Це центральна область, в якій західні райони соціологічно та електорально схожі на західні області України, східні, відповідно, на східні, а центр – на центральну частину України. Тобто регіон насправді унікальний. І у нас там дуже хороші стартові позиції. Потрібно ці позиції не тільки зберегти, а й посилити. Боротьба буде непроста. Тому для мене, як для політолога і політтехнолога, це цікава і серйозна задача», – сказав Микита Потураєв.

Також він нагадав, що осередок – це не передвиборчий штаб. Він існуватиме і після виборів.

Членами ради Кіровоградської обласної партійної організації стали Юрій Кузьбит, Олександр Дануца, Ігор Мурдій, Богдан Торохтій, Олег Воронько та Олег Тарасов.

Політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої нині входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії — український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого й правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy