Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

МФО «За розвиток гірських територій» ініціює держпрограму із запобігання паводків у Карпатах – Максим Заремський

  • 5984
МФО «За розвиток гірських територій» ініціює держпрограму із запобігання паводків у Карпатах – Максим Заремський

Представники міжфракційного об’єднання «За розвиток гірських територій» направили Президенту України Володимиру Зеленському депутатський запит для ініціювання розробки державної програми «Запобігання стихійним лихам у гірських населених пунктах». Направлення такого звернення сьогодні, 18 лютого, на пленарному засіданні підтримали 285 народних депутатів.

Член МФО «За розвиток гірських територій» від «Слуги Народу» Максим Заремський розповів, що після кожного стихійного лиха громади змушені шукати додаткове фінансування для локалізації наслідків негоди.

«Я не зі слів знаю, з якими проблемами стикаються люди у гірській місцевості через постійні паводки. Адже сам родом із Буковини та у парламенті представляю 202 мажоритарний округ у Чернівецькій області. І я чітко усвідомлюю, що найкращою стратегією має бути не «лікування», а запобігання стихійним лихам. Необхідно, зокрема, регулювати русла річок, встановлювати захисні дамби, укріплювати береги. А для поліпшення стану гідрометеорологічної мережі треба модернізувати центри оброблення інформації та прогнозування, ремонтувати гідрометричні споруди», – зазначив він.

Максим Заремський додав, що на території регіону Українських Карпат статус гірських мають 715 населених пунктів. З них – 40% є важкодоступними. Вони розташовані на висоті понад 600 метрів над рівнем моря.

«Громади в гірській місцевості є постійною зоною паводкових ризиків, і ці території найбільше страждають від нещадних наслідків повені. Після паводків доводиться відновлювати об’єкти та домогосподарства, укріплювати береги та укоси автодоріг. Це стосується усіх чотирьох гірських областей в Україні – Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької», – заявив член МФО «За розвиток гірських територій» від «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy