Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ментальне здоров’я, безбар’єрність, боротьба з домашнім насильством, міжнародні зв’язки: плани руху Зе!Жінки на 2024 рік

  • 147
Ментальне здоров’я, безбар’єрність, боротьба з домашнім насильством, міжнародні зв’язки: плани руху Зе!Жінки на 2024 рік

Жіноче крило партії «Слуга Народу» у нинішньому році продовжить реалізовувати основні проєкти, започатковані в попередні роки.

Про це розповіла народна депутатка України, політична лідерка руху «Зе!Жінки» Марина Бардіна на щорічному з’їзді руху Зе!Жінки «Жіноче лідерство під час війни».

Перший напрямок діяльності – ментальне здоров’я дорослих і військових як окремої категорії. Також акцент буде робитися на ментальному здоров’ї найменших українців.

«Зараз ми будемо дуже багато працювати над ментальним здоров’ям дітей, і в цьому нам дуже допомагає Unicef», – сказала Марина Бардіна.

Другий напрямок – безбар’єрність, адже ця тема важлива не лише людям з інвалідністю, а й, зокрема, мамам з дитячими візками. Також лідерка Зе!Жінок навела приклад автошколи для людей з інвалідністю, яку незабаром запустять в Миколаєві за підтримки місцевих активісток руху Зе!Жінки.

Окрему увагу Марина Бардіна закликала приділяти боротьбі з домашнім насильством, навіть в умовах війни, коли пріоритетне фінансування йде на армію.

«Зрозуміло, що зараз питання військових – ключові. Але є міжнародні партнери, які не завжди можуть виділяти гроші на підтримку військових, але можуть підтримувати соціальні проєкти»,а – пояснила лідерка руху Зе!Жінки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy