Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Менше політики, більше конструктивної роботи – Андрій Мотовиловець

  • 16616
Менше політики, більше конструктивної роботи – Андрій Мотовиловець

Новий голова Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Андрій Мотовиловець обговорив із членами осередку плани змін в області та країні.

«Якщо дивитися результат виборів «Слуги Народу» по областях, то Київська – дуже виділяється, і я вам за це вдячний. Результат, який ми як народні депутати отримали у парламенті, а ви – на місцевому рівні – це запит на зміни. Але ми не хочемо говорити про партійне будівництво і контакти з вами тільки під час виборів, а після них про все забути. Те, що зараз відбувається у партії, означає, що ми хочемо рухатися далі», – сказав Мотовиловець.

За його словами, мажоритарники в парламенті й депутати місцевих рад несуть спільну відповідальність за формування картини змін в області й у всій країні.

«Якщо у нас у парламенті багато політики, то на вашому рівні, я сподіваюся, політики буде менше. Проблеми є як у області, так і в країні, й нам потрібно їх розв’язувати. Закони, які ми приймаємо, не можуть бути реалізовані без вас. Зворотний зв’язок дуже важливий інструмент, ми разом маємо формувати картину змін, і ми несемо за це спільну відповідальність», – підкреслив новий голова.

Він розповів, що Мін’юст уже зареєстрував його головою Київського осередку «Слуги Народу» й попросив про довіру та співпрацю.

«Ми будемо намагатися працювати у Верховній Раді над тим, щоб у вас як у представників народу було більше можливостей і повноважень. Я дуже хочу, щоб у нас з вами було менше політики й більше конструктивної роботи», – підсумував Андрій Мотовиловець.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy