Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Медичне забезпечення, житло, відновлення справедливості – Президент розповів, як держава дбає про ветеранів

  • 4934
Медичне забезпечення, житло, відновлення справедливості – Президент розповів, як держава дбає про ветеранів

Цьогоріч у межах програми «Велике будівництво» буде завершено будівництво та реконструкцію терапевтичного корпусу обласного шпиталю ветеранів війни в Рівному, а також новий корпус фізичної та реабілітаційної медицини у Святогірську Донецької області.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час Міжнародного волонтерського і ветеранського форуму «Там, де ми – там Україна», що відбувся 22 серпня в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Захисники».

«Рік тому я затвердив Національну стратегію фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, їхніх сімей та сімей загиблих. Наразі всі місцеві адміністрації долучаються до реалізації плану дій і створення належних умов для реабілітації у кожному регіоні», – зазначив він.

Держава відновлює справедливість, і лише цього року статус учасника бойових дій отримали понад 400 добровольців, які брали участь в АТО. Близько півтисячі ветеранів війни та члени сімей загиблих одержать у 2021 році грошову компенсацію для придбання власного житла, додав глава держави. Також сьогодні, вперше за останні роки, активно опрацьовується питання помилування десятків засуджених ветеранів, і воно буде вирішене, щойно відповідна комісія надасть усі висновки.

Ще одним важливим пріоритетом Володимир Зеленський назвав справедливість, законність і неупередженість щодо кожного українського ветерана.

«У 2014 році початок російської агресії показав не лише слабкі місця нашої армії, а й прогалини нашого законодавства. Через них тисячі громадян, які стали на захист незалежності України, нашого суверенітету, тепер самі потребують захисту в правовому полі. Для допомоги їм я утворив Консультативну раду із забезпечення прав і свобод захисників України», – розповів глава держави.

Важливим завданням держави є вшанування пам’яті полеглих героїв. Для цього парламент ухвалив закон про військовий поховальний ритуал, а Кабінет міністрів розпочав створення Національного військового меморіального кладовища. Крім того, вперше за сім років війни орденами «За мужність» відзначено понад 60 загиблих бійців добровольчих формувань.

«Це важливо. Бо державу, яка забуває тих, хто загинув за неї вчора, ніхто не буде захищати завтра», – наголосив Президент.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy