Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Медреформу буде завершено, але з урахуванням українських реалій – Корнієнко

  • 9613
Медреформу буде завершено, але з урахуванням українських реалій – Корнієнко

«Слуга Народу» має намір завершити медичну реформу, але перед тим зробити аналіз помилок та внести корективи відповідно до українських реалій.

Про це заявив очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час робочої поїздки на Вінниччину.

«Медреформу почали не ми, але нам її завершувати. Ми знаємо, що її розробляли з урахуванням провідного європейського та світового досвідів. Але коли реформу було розпочато, виникли певні нюанси, які можна було виявити лише в процесі реалізації. Наприклад, деякі села опинилися відрізаними від первинної ланки медичної системи. З другою ланкою теж є певні проблеми: не завжди вистачає фахівців, обладнання», – пояснив голова партії.

Як успішний приклад він навів програму Президента України «Велике будівництво», що охоплює в тому числі й медичну галузь.
«Сьогодні ми на власні очі бачимо лікарні, що раніше могли побачити лише в закордонних серіалах. Зокрема, Подільський регіональний центр онкології у Вінниці та нове приймальне відділення у Жмеринській центральній районній лікарні, які ми відвідали сьогодні», – зазначив Олександр Корнієнко.

Наступним кроком, за словами голови партії, стане реформа третинної ланки медичної системи, тобто вузькоспеціалізованих медзкладів.

Голова Вінницької обласної організації партії «Слуга Народу», народна депутатка Ірина Борзова повідомила, що у Вінницькій області у 2021 році вже було відкрито 5 нових приймальних відділень, а всього протягом року в межах «Великого будівництва» буде відкрито 10 таких відділень. Крім того, у місті Могилів-Подільський відкрився сучасний кардіологічний центр.

Нагадаємо: основними стратегічними напрямами роботи в медицині на найближчу перспективу є, по-перше, посилення менеджерської складової роботи медзакладів і, як наслідок, підвищення зарплат, по-друге, приєднання більшості медустанов країни до Програми медичних гарантій.

Таким чином Україна рухається до створення медичного простору, що працює за єдиними правилами та принципами.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy